Kontakt

Fundacja "Archeologia Fotografii"
ul. Andersa 13, wejście do biura i galerii obok klatki VII
Warszawa 
tel. 22 628 14 64
fundacja@faf.org.pl 

Adres do korespondencji:
Fundacja "Archeologia Fotografii"
ul. Andersa 13, klatka VII, lok.112 
Warszawa 00-159
fundacja@faf.org.pl
Dystrybucja: books@faf.org.pl
Uwagi dotyczące działania strony: support@faf.org.pl

Karolina Puchała-Rojek prezeska - k.puchala.rojek@faf.org.pl
Marta Szymańska v-ce prezeska - m.szymanska@faf.org.pl
Marta Przybyło-Ibadullajev - mprzybylo@faf.org.pl
Maciej Turczyniak - mturczyniak@faf.org.pl
Ewa Jadacka - jadacka.ewa@gmail.com
Anna Hornik - a.hornik@faf.org.pl
Jan Anderman - j.anderman@faf.org.pl

 
Kontakt dla mediów:
Steinke Communications
Maja Sztenke
maja@steinke.com.pl
+48 602 455 787
 

Godziny otwarcia galerii:
pon. - niedz.: 11.00-19.00

 
Dane do przelewu: Fundacja Archeologia Fotografii, Bank Nordea
nr 
54 1440 1101 0000 0000 1149 5109 

 

 
Lokal przy ul. Andersa 13 jest wykorzystywany na cele kulturalne przez Fundację Archeologia Fotografii dzięki pomocy Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy