Kontakt

Fundacja "Archeologia Fotografii"
ul. Chłodna 20 
Warszawa 00-891
tel. 22 628 14 64
fundacja@faf.org.pl 

Adres do korespondencji:
Fundacja "Archeologia Fotografii"
ul. Chłodna 20 
Warszawa 00-891
fundacja@faf.org.pl
Dystrybucja: books@faf.org.pl
Uwagi dotyczące działania strony: support@faf.org.pl

Karolina Puchała-Rojek prezeska - k.puchala.rojek@faf.org.pl
Marta Szymańska v-ce prezeska - m.szymanska@faf.org.pl
Marta Przybyło-Ibadullajev v-ce prezeska - mprzybylo@faf.org.pl
Maciej Turczyniak - mturczyniak@faf.org.pl
Ewa Jadacka - jadacka.ewa@gmail.com
Anna Hornik - a.hornik@faf.org.pl
Jan Anderman - j.anderman@faf.org.pl

 
Kontakt dla mediów:
Steinke Communications
Maja Sztenke
maja@steinke.com.pl
+48 602 455 787
 

Godziny otwarcia galerii:
pon. - niedz.: 11.00-19.00

 
Dane do przelewu: Fundacja Archeologia Fotografii, Bank Nordea
nr 
54 1440 1101 0000 0000 1149 5109