Sensoryczne oprowadzanie po wystawie "Fabryka złudzeń. Fotografie Danuty Rago" z Fundacją Wielozmysły

Zapraszamy dnia 7.11.2023 o godzinie 17:30 do Fundacji Archeologia Fotografii na Chłodnej 20 na sensoryczne oprowadzanie po wystawie „Fabryka złudzeń. Fotografie Danuty Rago”, prowadzone przez animatorki z fundacji Wielozmysły. Fundacja Dostępnej Kultury Wizualnej – Wielozmysły to inicjatywa włączająca osoby z niepełnosprawnościami w odbiór i tworzenie sztuki. Organizacja dąży do tego, żeby kultura stała się wrażliwa i otwarta na różnorodne potrzeby.

Spotkanie dostosowane jest do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących oraz otwarte na wszystkich zainteresowanych wielozmysłowym doświadczaniem sztuki. Podczas oprowadzania skupimy się na dźwiękowych interpretacjach fotografii i odkryjemy je za pomocą dotyku.

Zapewniamy asystę, audiodeskrypcję na żywo i pomoce dotykowe. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w dotarciu na miejsce, prosimy o kontakt:
Natalia Szemis 723 665 314
e-mail: info@wielozmysly.org

Dostępność architektoniczna:
Przed wejściem do galerii znajduje się próg o wysokości 11 centymetrów. Drzwi wejściowe mają szerokość 80 centymetrów. Toaleta jest niedostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu.

Organizatorzy:

Wydarzenie współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

oraz m.st. Warszawa:

Fot: Danuta Rago, Fotografia wykonana prawdopodobnie w ramach sesji reklamowej szamponu i farb do włosów marki „Pollena”, 1975 – 1985, syg. 17-E-00183, © Christopher Grabowski / FAF

Translate »