Społeczne Centrum Fotografii

Kolejny rok we wspólnej przestrzeni i wielowątkowa współpraca Fundacji Archeologia Fotografii oraz Sputnik Photos zaowocowały ważnym, wspólnym projektem, jakim jest stały program działań Społecznego Centrum Fotografii na Chłodnej 20 w Warszawie, realizowany dzięki dotacji Miasta Stołecznego Warszawa.
Pragniemy by Społeczne Centrum Fotografii było miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich zainteresowanych, w którym można poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać warsztat fotograficzny, nauczyć się krytycznego odbioru obrazu, czy po prostu porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.
Wystawy historyczne i współczesne, warsztaty, dostęp do archiwum i czytelni, Dyskusyjny Klub Fotograficzny, wykłady, fotospacery, to tylko niektóre z działań jakie są w programie na lata 2020-2022.
W związku z epidemią, część z nich jest tymczasowo realizowana wirtualnie m.in. wernisaż wystawy No. 8 SPMP on-line, wykłady on-line, mailowe konsultacje w ramach cyklu „Odkurzamy domowe archiwa”, czy przeglądy porftolio przez komunikator video.
Od 11 maja zapraszamy do odwiedzania wystawy No. 8 SPMP na Chłodnej 20, w nowych godzinach (pon., śr., pt.: 16-18.00), na zasadach uwzględniających zwiększony poziom bezpieczeństwa.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Miasto Stołecznie Warszawa - logotyp

Translate »