Polityka prywatności

Informacja o administratorze danych osobowych.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Archeologia Fotografii znajdującej się pod adresem http://faf.org.pl jest Fundacja Archeologia Fotografii, z siedzibą w Warszawie przy ul. Filtrowej 77/82, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, pod nr KRS 0000309776, NIP 1181963658, Regon: 141511240.

Jakie dane przetwarzamy?

Przetwarzamy dane tylko te, które nam sami Państwo udostępniają. Są to adres mailowy, który podaja Państwo podczas zapisu do naszego newslettera, adres IP z którego łącza się państwo z nasza strona internetową.

Czasami organizujemy różne wydarzenia, na które trzeba się zarejestrować, wówczas zdarza się tak, że musimy pobrać od Państwa więcej danych niż tylko adres email. W tych przypadkach Państwa dane przetwarzane są tylko do obsługi danego wydarzenie i nigdzie indziej.

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych osobowych?

Państwa adresy mailowe wykorzystywane są do informowania Państwa o naszych działaniach – wystawy, publikacje i inne wydarzenia w które jesteśmy zaangażowani.
Na naszej stronie internetowej działa automatyczny system, który pobiera państwa adres IP, oraz podstawowe informacje o połączeniu (mogę to być typ przeglądarki internetowej, czas spędzony na stronie oraz adresy podstron na które Państwo przeglądają ). Dane te wykorzystujemy TYLKO do celów statystycznych.

Komu przekazujemy dane osobowe?

Korzystamy z usług zewnętrznych podmiotów.
System statystyk działający na naszej stronie obsługiwany jest usługę Google Analitics zarządzaną przez firmę Google LLC.
Wysyłka naszego newslettera odbywa się za pośrednictwem MailGun – https://www.mailgun.com/

Formularze zapisu na wydarzenia organizowane przez Fundację Archeologia Fotografii obsługiwane są przez usługę Google Forms zarządzaną przez firmę Google LLC.

Prawa użytkownika.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych (mowa tu o adresie mailowym podanym w celu otrzymywania od nas newslettera).
W każdej chwili mogą państwo wystąpić z prośbą o edycję lub usunięcie państwa danych z naszego systemu.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt na adres mailowym fundacja@faf.org.pl

Translate »