Zostań Przyjacielem Fundacji

Chciałabym zaprosić wszystkich, którzy cenią fotografię i jej historię, aby dołączyli do grona Przyjaciół Fundacji Archeologia Fotografii. Fundacja jest organizacją nie nastawioną na zysk, dlatego wsparcie ze strony grupy Przyjaciół jest dla nas niezwykle ważne. Pozwala ono na rozwijanie naszej działalności, na realizowanie większej ilości wystaw i publikacji na temat twórczości wybitnych fotografów, których archiwa opracowujemy. Wystarczy grupa 25 Przyjaciół aby ufundować katalog do wystawy, 5 Przyjaciół aby zrobić  konserwację zniszczonej fotografii, 40 Przyjaciół żeby zrealizować ciekawą wystawę.  Zostając Przyjacielem Fundacji przez wpłacanie na jej konto jedynie 100 zł rocznie, możesz mieć wpływ na rozwój fotografii w Polsce.
Karolina Lewandowska – prezeska

Dlaczego warto wspierać działalność Fundacji Archeologia Fotografii?

Zostanie Przyjacielem Fundacji jest szansą na włączeniem się w rozwój wyjątkowej instytucji – prężnego, niezależnego miejsca promującego polską fotografię, badającego i gromadzącego archiwa o niezwykłej wartości artystycznej i dokumentalnej. Materiały odkrywane i opracowywane przez Fundację są wyjątkowe a wspieranie naszej działalności to zwiększenie szansy na to, aby te bezcenne dzieła zostały ochronione i stały się dostęne dla wszystkich.
Wsparcie Fundacji jest cenną inwestycją w rozwój polskiej kultury i nauki, a jednocześnie poprzez szeroko zakrojony program współpracy międzynarodowej – promocją polskiej fotografii za granicą. Młody, profesjonalny i prężnie działający zespół fundacji jest gwarancją optymalnego wykorzystania środków finansowych przekazanych na rzecz organizacji.
 
Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?
Fundacja nie jest organizacją nastawioną na zysk. Badanie, chronienie i promowaniefotografii wymaga nie tylko wiele pracy, ale jest także kosztowne. Wszystkie zdigitalizowane materiały trafią do nowoczesnej, ogólnodostępnej bazy danych. Działalność wystawiennicza i wydawnicza, popularyzująca opracowywane zasoby po najwybitniejszych polskich fotografkach i fotografach również pociąga za sobą poważne nakłady finansowe.
 
Nasza oferta
W roku 2010 planujemy: publikację trzech katalogów, wydanie kilkusetstronnicowego albumu wybitnego polskiego fotografa – Zbigniewa Dłubaka z cyklem Krajobrazy, warsztaty z archiwizacji fotografii, warsztaty dla młodzieży i dzieci. Dla osób wspierających naszą działalność przygotowaliśmy specjalny program: dostęp do publikacji Fundacji na warunkach preferencyjnych, udział w ciekawych wydarzeniach, spotkania z osobami ze świata fotografii, coroczne prezentacje opracowywanych archiwów. Oferujemy możliwość ciekawego spędzenia czasu i poszerzenia wiedzy na temat historii fotografii.
 
PRZYJACIEL
Roczna opłata – 100 zł
! Pierwsze 50 osób otrzyma dodatkowo jedną z tegorocznych publikacji Fundacji
– Wstęp na wcześniejsze pokazy wystaw przy kieliszku wina
– Darmowe dwa katalogi Fundacji rocznie
– 20% zniżki na pozostałe wydawnictwa Fundacji
– Raz do roku zaproszenie, wyłącznie dla Przyjaciół, na specjalny pokaz nowych zasobów i depozytów fundacji oraz spotkanie z jednym z kuratorów Fundacji, na którym można usłyszeć o kulisach prac nad archiwami Zbigniewa Dłubaka, Zofii Chomętowskiej, Janusza Bąkowskiego, Jerzego Lewczyńskiego.
– Pierwszeństwo w zapisach na warsztaty i spotkanie organizowane przez Fundację
– Publikacja nazwiska na stronie Fundacji w grupie Przyjaciół
– Znaczek Fundacji
 
Zostań Przyjacielem Fundacji!
 
Formularz programu
Imię ……………………………………. Nazwisko ……………………………………….
Adres zamieszkania………………………………………………………………………..
………………………………………………………………………………………………………..
Telefon………………………………….E-mail……………………………………………..
 
Forma płatności:
O czek                            O   przelew                                O   gotówka
 
Dane do przelewu: Fundacja Archeologia Fotografii, Bank Millenium 86 1160 2202 0000 0001 2476 9677
Po przesłaniu dowodu przelewu, czeku lub wpłaceniu gotówki, zostanie do Państwa wysłana legitymacja Przyjaciela FAF.
 
Jeśli chcą państwo uzyskać więcej informacji na temat działalności Fundacji bądź programu wspierania naszych działań bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Fundacja Archeologia Fotografii
Ul. Nowogrodzka 18a m 8
00-511 Warszawa
Tel.  22 628 14 64 
fundacja@archeologiafotografii.pl
Translate »