Warsztat multisensoryczny

Czy zdjęć da się posłuchać, wyczuć ich aurę za sprawą pomocy sensorycznych i myśleć inaczej o fotografii niż wyłącznie jako o obiekcie przeznaczonym tylko do patrzenia? Przekonajmy się wspólnie, wraz z Fundacją Archeologia Fotografii.

Mamy przyjemność zaprosić Was na bezpłatne warsztaty z multisensorycznego postrzegania fotografii, organizowane przez Fundację Archeologia Fotografii (FAF). To wyjątkowa okazja, by poszerzyć swoje horyzonty i popatrzeć na medium, w którym pracujecie przez inny pryzmat, m.in. dzięki specjalnym tyflografikom, które reinterpretrują zdjęcia poprzez dotykowe pomoce, wykonane z różnorodnych materiałów. Podczas warsztatu omówimy zdjęcia Zofii Chomętowskiej (1902-1991), Marii Chrząszczowej (1913-1979) i Danuty Rago (1934-2000) a atmosfera i kontekst powstania ich prac zostanie oddany także dzięki specjalnie dobranym ścieżkom dźwiękowym! Czekają na Was niezapomniane doświadczenia i rozmowy o fotografii w przyjacielskiej atmosferze dialogu.

Przedsięwzięcie zostało dofinansowane dzięki Fundacji Totalizatora Sportowego w ramach programu „Z kobietami – patriotkami”.

📍 Gdzie: Fundacja Archeologia Fotografii, Chłodna 20, Warszawa

📅 Kiedy: 26.03.2023 (wtorek), godzina 19:00 – 20:30

📝 Zapisy: tuż przed warsztatem będzie podpisywana lista obecności osób biorących udział w wydarzeniu

Plakat reklamujący warsztaty z multisenrorycznego postrzegania fotografii
Translate »