Profesjonalne skanowanie

Uwaga!  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  dotyczącą  skanowania fotografii, negatywów, slajdów oraz retuszu fotografii
Mamy  bogate doświadczenie w digitalizacji materiałów fotograficznych ze szczególnym uwzględnieniem archiwaliów.  Wiemy jak skanować starą fotografię, posiadamy umiejętność  odpowiedniego przygotowania materiałów do skanowania oraz właściwego obchodzenia się z nimi  podczas digitalizacji – to wyróżnia nas na tle konkurencji.    

 W naszej działalności wydawniczej oraz wystawienniczej często korzystamy z możliwości, jakie daje retusz. Wiemy jak wykonać retusz, aby zdjęcie zachowało swój unikatowy charakter, a jednocześnie wyglądało świeżo, nie posiadało niepotrzebnych skaz, rys czy wyblakłych kolorów.
Z naszych usług skorzystało kilkudziesięciu  kolekcjonerów prywatnych oraz instytucje takie jak Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski  czy Fundacja Shalom (łącznie 8000 skanów!). 
 Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do instytucji posiadających zbiory fotograficzne, artystów, fotografów, kuratorów, wydawców książek artystycznych ( i nie tylko), oraz prywatnych posiadaczy kolekcji fotografii.

Jeśli potrzebują Państwo:
•    zeskanować negatywy kolorowe/czarno-białe, negatywy szklane, slajdy lub odbitki w celach archiwizacji, publikacji czy też wykonania wydruku wystawienniczego
•    wykonać retusz cyfrowy zniszczonych fotografii
•    przygotować pliki do wydruków wystawienniczych
•    profesjonalnej pomocy przy uporządkowaniu swojego archiwum
•    informacji, przeszkolenia z zakresu archiwizacji materiałów fotograficznych

z przyjemnością zaoferujemy naszą pomoc. Pełna oferta dostępna jest pod tym adresem link>>>  W razie pytań prosimy o kontakt: mturczyniak@archeologiafotografii.pl

Korzystając  z oferty Fundacji wspierają Państwo naszą działalność statutową polegającą na ochronie i popularyzacji archiwów po polskich fotografach.

 

Translate »